ℹ Informace o potravině Poděbradka 1.5l Prol.malina

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Poděbradka 1.5l Prol.malina skladovat: Chraňte před přímým slunečním světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Poděbradka 1.5l Prol.malina Minerální voda ochucená, sycená se sladidly s příchutí maliny (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Poděbradka a.s.,Nymburská 239/VII,290 01 Poděbrady,Česká republika ČR.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 9,09 Kč


Poděbradka 1.5l Prol.malina Nealko pet

 

Výrobce: Poděbradka a.s.,Nymburská 239/VII,290 01 Poděbrady,Česká republika
EAN: 8594006827621
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Chraňte před přímým slunečním světlem.
Použití: podávejte chlazené
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Poděbradka 1.5l Prol.malina (Minerální voda ochucená, sycená se sladidly s příchutí maliny) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Poděbradka a.s.,Nymburská 239/VII,290 01 Poděbrady,Česká republika.

Kde koupit Poděbradka 1.5l Prol.malina

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Poděbradka 1.5l Prol.malina a nebo v akci. Produkt Poděbradka 1.5l Prol.malina, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Poděbradka 1.5l Prol.malina

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Poděbradka 1.5l Prol.malina v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Minerální voda ochucená, sycená se sladidly s příchutí maliny, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Minerální voda ochucená, sycená se sladidly s příchutí maliny Poděbradka 1.5l Prol.malina ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Vittel 1.5l PET - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky