ℹ Informace o potravině Petržel svazek 1ks

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Petržel svazek 1ks skladovat: 4-8 °C

Informace o produktuObrázek produktu

Petržel svazek 1ks Petržel svazek (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky viz.etiketa .

Složení: Petržel

🏷️ Orientační cena: 34,38 Kč


Petržel svazek 1ks Ovoce a zelenina

Výrobce: viz.etiketa
EAN: 2000485502059
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4-8 °C
Použití: neuvedeno
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Petržel svazek 1ks (Petržel svazek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce viz.etiketa.

Kde koupit Petržel svazek 1ks

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Petržel svazek 1ks a nebo v akci. Produkt Petržel svazek 1ks, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Petržel svazek 1ks

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Petržel svazek 1ks v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Petržel svazek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Petržel svazek Petržel svazek 1ks ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Shimeji hnědé 150g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky