ℹ Informace o potravině Perrier 1l PET citron

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Přírodní vody – dovoz

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Perrier 1l PET citron skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před slunečním světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Perrier 1l PET citron Nealk.nápoj z přír.min. vody oboh.o oxid uhličitý ze zdroje s přích… (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky N.W.S SUD, BP 43,303 10 Vergéze, Francie Francie.

Složení: Přírodní minerální voda Perrier (99,9%), přírodní citrónové aroma s dalšímipřírodními aromaty

🏷️ Orientační cena: 30,35 Kč


Perrier 1l PET citron Přírodní vody - dovoz

 

Výrobce: N.W.S SUD, BP 43,303 10 Vergéze, Francie
EAN: 3179732368911
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před slunečním světlem.
Použití: neuvedeno
Země původu: Francie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Perrier 1l PET citron (Nealk.nápoj z přír.min. vody oboh.o oxid uhličitý ze zdroje s přích…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce N.W.S SUD, BP 43,303 10 Vergéze, Francie.

Kde koupit Perrier 1l PET citron

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Perrier 1l PET citron a nebo v akci. Produkt Perrier 1l PET citron, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Perrier 1l PET citron

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Perrier 1l PET citron v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Nealk.nápoj z přír.min. vody oboh.o oxid uhličitý ze zdroje s přích…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Nealk.nápoj z přír.min. vody oboh.o oxid uhličitý ze zdroje s přích… Perrier 1l PET citron ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Poctivá 0.5l malinovka Poděbradka - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky