ℹ Informace o potravině Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl.

🔍 Výživové údaje:

na 100g odkapaného výrobku energetická hodnota:905 kJ/217kcal,tuky 15g,z tohonasycené mastné kyseliny 7 g, sacharidy 18g, z toho cukry 14g, bílkoviny 2,6 gsůl 0,25g.

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené lahůdky

Může obsahovat stopy celeru, hořčice, korýšů, měkkýšů, mandlí, ryb, vajec a sezamových semen.
Jak Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl. skladovat: při teplotě +2 až +8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl. Třešňové papričky se sýrovou náplní (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Heleb spol.s.r.o,Kutnohorská 288/82,Praha 10 Česká republika.

Složení: Třešňové papričky se sýrovou náplní (44%) se skořicí a jablky, v oleji, scukrem a sladidlem. Složeni: třešňové papričky 44%, sýrová naplň 36%SMETANOVÝ SÝR, SMETANA, (obsah tuku v sušině 70%, obsah sušiny 37%),řepkový olej, pitná voda, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, mléčná kultura,sušená jablka 2%, skořice 0,01%,hřebiček, aroma: jablečná a vanilková aroma ,sladidlo: acesulfam K, konzervanty: E200, E270, E202.

🏷️ Orientační cena: 75,05 Kč


Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl. Chlazené lahůdky

Výrobce: Heleb spol.s.r.o,Kutnohorská 288/82,Praha 10
EAN: 8594022186085
Alergeny: SÝR,SMETANA
Obsahuje stopy: celeru, hořčice, korýšů, měkkýšů, mandlí, ryb, vajec a sezamových semen
Jak skladovat: při teplotě +2 až +8°C
Použití: po otevření spotřebujte do 10 dnů, nejdéle však do data spotřeby
Země původu: Česká republika


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl. (Třešňové papričky se sýrovou náplní) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Heleb spol.s.r.o,Kutnohorská 288/82,Praha 10.

Kde koupit Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl.

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl. a nebo v akci. Produkt Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl., který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sýr Gouda 1kg Laktos plát. - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl.

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl. v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Třešňové papričky se sýrovou náplní, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Třešňové papričky se sýrovou náplní Pepperfruits sýrová náplň250g Heleb,skořice,jabl. ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky