ℹ Informace o potravině Paštika šunková pěna drůbeží150g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené pomazánky,paštiky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Paštika šunková pěna drůbeží150g skladovat: Skladujte při teplotě 0 až +5 °C.

Informace o produktuObrázek produktu

Paštika šunková pěna drůbeží150g Masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika. ČR.

Složení: Kuřecí šunka 31% (kuřecí maso 66%, voda, bramborový škrob, jedlá sůl, stabilizátor trifosforečnany,hroznový cukr, želírující látka guma Euchema, látka zvýrazňující chuť a vůni glutaman sodný, antioxixidant erythorban sodný, aroma, konzervant dusitan sodný), voda, vepřové sádlo, vepřové maso 4 %, dextróza, tapiokový škrob, zahušťovadlo guma guar, vepřová bílkovina, rostlinné bílkoviny (hrachová, bramborová), byliny, bambusová vláknina, jedlá sůl, látka zvýrazňující chuť a vůni glutaman sodný, antioxidant erythorban sodný, aroma, kouřové aroma, sušená zelenina (česnek), hemoglobin, barvivo košenila, bramborový škrob, jedlá sůl, konzervant dusitan sodný.

🏷️ Orientační cena: 11,38 Kč


Paštika šunková pěna drůbeží150g Chlazené pomazánky,paštiky

Výrobce: Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika.
EAN: 8595006310403
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě 0 až +5 °C.
Použití: Po otevření spotřebujte do 2 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Paštika šunková pěna drůbeží150g (Masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika..

Kde koupit Paštika šunková pěna drůbeží150g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Paštika šunková pěna drůbeží150g a nebo v akci. Produkt Paštika šunková pěna drůbeží150g, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Bonbony Jojo vexta 80g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Paštika šunková pěna drůbeží150g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Paštika šunková pěna drůbeží150g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Masný výrobek tepelně opracovaný Paštika šunková pěna drůbeží150g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky