ℹ Informace o potravině Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání skladovat: při teplotě 0-7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK ů PÁRKY LIBOVÉ NA OPÉKÁNÍ-4NOHY (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky D-K zemědělská a.s.,KOŽLANY,DŘEVEC 42,331 41 KRALOVICE ČR.

Složení: hovězí maso,vepřové maso,voda,vepřové kůže,bramborový škrob,praganda-chlorid sodný,-stabilizátor E250,-protispékavá látka E535,E500,regulátory kyselostiE270,E330,E334,živočišná bílkovina vepřová,stabibilizátory E450,E451,barvivoE120,glukozový sirup,zvýrazňovače chuti E621 a E634,antioxidant E316,extrakty koření,zahušťovadla a stabilizátory E407a,E415,E412,E1422,vepřové střevo,obsah tuku max.43%,soli max.2,2%,masa min.48%

🏷️ Orientační cena: 116,50 Kč


Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání Chlazené uzeniny

Výrobce: D-K zemědělská a.s.,KOŽLANY,DŘEVEC 42,331 41 KRALOVICE
EAN: 290363
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: při teplotě 0-7°C
Použití: možno konzumovat zastudena i nadále tepelně upravovat
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání (TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK ů PÁRKY LIBOVÉ NA OPÉKÁNÍ-4NOHY) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce D-K zemědělská a.s.,KOŽLANY,DŘEVEC 42,331 41 KRALOVICE.

Kde koupit Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání a nebo v akci. Produkt Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Párky jemné DRE á/kg - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK ů PÁRKY LIBOVÉ NA OPÉKÁNÍ-4NOHY, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek TEPELNĚ OPRACOVANÝ MASNÝ VÝROBEK ů PÁRKY LIBOVÉ NA OPÉKÁNÍ-4NOHY Párky libové VB 4ks DRE á/kg na opékání ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky