ℹ Informace o potravině Párky kuř.Striptýzky VK á/kg

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy .
Jak Párky kuř.Striptýzky VK á/kg skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Párky kuř.Striptýzky VK á/kg nožička cca 60g (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky .

Složení: Kuřecí maso strojně oddělené 70 %, voda, kuřecí kůže, bramborovsškrob, jedlá sůl, konzervant dusitan sodný, stabilizátory:trifosforečnany, guma guar; hroznový cukr, koření,antioxidant kyselina erythorbová, extrakty koření, barvivokošenila, aroma

🏷️ Orientační cena: 56,24 Kč


Párky kuř.Striptýzky VK á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce:
EAN: 295528
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Párky kuř.Striptýzky VK á/kg (nožička cca 60g) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Párky kuř.Striptýzky VK á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Párky kuř.Striptýzky VK á/kg a nebo v akci. Produkt Párky kuř.Striptýzky VK á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Párky kuř.Striptýzky VK á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Párky kuř.Striptýzky VK á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci nožička cca 60g, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek nožička cca 60g Párky kuř.Striptýzky VK á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Salát směs Triumph 200g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky