ℹ Informace o potravině Párky kuř.Striptýzky 340g VK

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy .
Jak Párky kuř.Striptýzky 340g VK skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Párky kuř.Striptýzky 340g VK (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 23,03 Kč


Párky kuř.Striptýzky 340g VK Chlazené uzeniny

Výrobce:
EAN: 8595006319659
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Párky kuř.Striptýzky 340g VK () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Párky kuř.Striptýzky 340g VK

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Párky kuř.Striptýzky 340g VK a nebo v akci. Produkt Párky kuř.Striptýzky 340g VK, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Párky kuř.Striptýzky 340g VK

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Párky kuř.Striptýzky 340g VK v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Párky kuř.Striptýzky 340g VK ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Sekaná bayerischer 400g G&G - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky