ℹ Informace o potravině Párky hot dog KU á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Párky hot dog KU á/kg skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C

Informace o produktuObrázek produktu

Párky hot dog KU á/kg masný výrobek tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika ČR.

Složení: drůbeží maso strojně oddělené 38%, pitná voda, vepřové kůže 11%, rostlinnávláknina, PŠENIČNÁ mouka, , kuřecí kůže 6%, hovězí maso 5%, bramborový škrob,jedlá sůl, stabilizátory E338, E450, E451, E250, zahušťovadla E412,E500, E1422,antioxidanty E316, E330, dextróza, přírodní koření, emulgátor E471, aromatickélátky, extrakty koření, látka zvýrazňující chuti a vůni E621, barvivo E120.

🏷️ Orientační cena: 84,50 Kč


Párky hot dog KU á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika
EAN: 285934
Alergeny: obiloviny(lepek)
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě +1 až +5 C
Použití: Po vybalení spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Párky hot dog KU á/kg (masný výrobek tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzenuiny a.s, 588 61 Kostelec, Česká republika.

Kde koupit Párky hot dog KU á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Párky hot dog KU á/kg a nebo v akci. Produkt Párky hot dog KU á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Pol Brick zabíjačková 650g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Párky hot dog KU á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Párky hot dog KU á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci masný výrobek tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek masný výrobek tepelně opracovaný Párky hot dog KU á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky