ℹ Informace o potravině Oříšky NUTS mix arašídy koř75g

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Oříšky NUTS mix arašídy koř75g skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Oříšky NUTS mix arašídy koř75g (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 42,17 Kč


Oříšky NUTS mix arašídy koř75g Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce:
EAN: 5600248619702
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Oříšky NUTS mix arašídy koř75g () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Oříšky NUTS mix arašídy koř75g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Oříšky NUTS mix arašídy koř75g a nebo v akci. Produkt Oříšky NUTS mix arašídy koř75g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Oříšky NUTS mix arašídy koř75g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Oříšky NUTS mix arašídy koř75g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Oříšky NUTS mix arašídy koř75g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Bonboniera MzN koš.pistác.142g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky