ℹ Informace o potravině Oplatka Milka Waffel milk 31g

🔍 Výživové údaje:

2196kj/100g, 525kcal/100g (680,76kj/31g, 162,75kcal/31g)

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy lískové ořechy.
Jak Oplatka Milka Waffel milk 31g skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.

Informace o produktuObrázek produktu

Oplatka Milka Waffel milk 31g Oplatka s náplní s mléčnou příchutí (49 %) máčená v mléčné čokoládě… (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Mondeléz CZ Polsko.

Složení: Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, kakaové máslo, laktóza(z MLÉKA), sušenéodstředěné MLÉKO, sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaová hmota, kakaový prášek sesníženým obsahem tuku 3%, MLÉČNÝ tuk, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476),bramborový škrob, řepkový olej, kypřicí látky (hydrogenuhličitan sodný,hydrogenuhličitan amonný), jedlá sůl, aromata. MŮŽE OBSAHOVAT LÍSKOVÉ OŘECHY.

🏷️ Orientační cena: 11,24 Kč


Oplatka Milka Waffel milk 31g Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce: Mondeléz CZ
EAN: 7622210694621
Alergeny: obiloviny(lepek), mléko, sója
Obsahuje stopy: lískové ořechy
Jak skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Oplatka Milka Waffel milk 31g (Oplatka s náplní s mléčnou příchutí (49 %) máčená v mléčné čokoládě…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mondeléz CZ.

Kde koupit Oplatka Milka Waffel milk 31g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Oplatka Milka Waffel milk 31g a nebo v akci. Produkt Oplatka Milka Waffel milk 31g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Koření tymián 500g DR - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Oplatka Milka Waffel milk 31g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Oplatka Milka Waffel milk 31g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Oplatka s náplní s mléčnou příchutí (49 %) máčená v mléčné čokoládě…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Oplatka s náplní s mléčnou příchutí (49 %) máčená v mléčné čokoládě… Oplatka Milka Waffel milk 31g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky