ℹ Informace o potravině Oplatka Milka Waffel chocomax 31g

🔍 Výživové údaje:

2197kj/100g, 525kcal/100g (681,07kj/31g, 162,75kcal/31g)

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Oplatka Milka Waffel chocomax 31g skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.

Informace o produktuObrázek produktu

Oplatka Milka Waffel chocomax 31g Kakaová oplatka s kakaovou náplní (49 %) máčená v mléčné čokoládě z… (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Mondeléz CZ Polsko.

Složení: Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, kakaové máslo, laktóza (z MLÉKA), sušenéodstředěné MLÉKO, sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaová hmota, kakaový prášek sesníženým obsahem tuku 3%, MLÉČNÝ tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476),bramborový škrob, řepkový olej, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta, kypřicí látky(hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), aromata, jedlá sůl.

🏷️ Orientační cena: 11,24 Kč


Oplatka Milka Waffel chocomax 31g Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce: Mondeléz CZ
EAN: 7622210694935
Alergeny: obiloviny(lepek), mléko, sója, skořápkové plody
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Oplatka Milka Waffel chocomax 31g (Kakaová oplatka s kakaovou náplní (49 %) máčená v mléčné čokoládě z…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mondeléz CZ.

Kde koupit Oplatka Milka Waffel chocomax 31g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Oplatka Milka Waffel chocomax 31g a nebo v akci. Produkt Oplatka Milka Waffel chocomax 31g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sušenky Biskiti čoko+koko EMCO 60g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Oplatka Milka Waffel chocomax 31g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Oplatka Milka Waffel chocomax 31g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kakaová oplatka s kakaovou náplní (49 %) máčená v mléčné čokoládě z…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kakaová oplatka s kakaovou náplní (49 %) máčená v mléčné čokoládě z… Oplatka Milka Waffel chocomax 31g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky