ℹ Informace o potravině Oplatka Milka Strawberry 36.5g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Oplatka Milka Strawberry 36.5g skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.

Informace o produktuObrázek produktu

Oplatka Milka Strawberry 36.5g Mléčná čokoláda z alpského mléka s mléčnou náplní s jahodami a jaho… (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Mondeléz CR Polsko.

Složení: cukr, palmový tuk, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, sušená syrovátka(z mléka), kakaová hmota, mléčný tuk, pšeničná mouka (s
přídavkem vápníku,železa, niacinu a thiaminu), sušené jahody (0,9 %), emulgátory (sójový lecitin,E471, slunečnicový lecitin), aromata, kyselina
(kyselina citronová), řepkovýolej, protispékavá látka (E170), jedlá sůl, ječný sladový extrakt, kypřicílátka (E503).

🏷️ Orientační cena: 11,24 Kč


Oplatka Milka Strawberry 36.5g Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce: Mondeléz CR
EAN: 7622210741653
Alergeny: mléko, sója,obiloviny(lepek)
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Oplatka Milka Strawberry 36.5g (Mléčná čokoláda z alpského mléka s mléčnou náplní s jahodami a jaho…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mondeléz CR.

Kde koupit Oplatka Milka Strawberry 36.5g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Oplatka Milka Strawberry 36.5g a nebo v akci. Produkt Oplatka Milka Strawberry 36.5g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Oplatka Milka Strawberry 36.5g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Oplatka Milka Strawberry 36.5g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Mléčná čokoláda z alpského mléka s mléčnou náplní s jahodami a jaho…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Mléčná čokoláda z alpského mléka s mléčnou náplní s jahodami a jaho… Oplatka Milka Strawberry 36.5g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bonbony Jojo fruitilky 60g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky