ℹ Informace o potravině Oplatka Kávenky 50g

🔍 Výživové údaje:

|Ve 100g:|Energie|2230 kJ/533 kcal|2230 kJ/533 kcalBílkoviny |6 g|6 gSacharidy |60 g|60 gTuky |30 g|30 g

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy Může obsahovat arašídy a ostatní skořápkové plody..
Jak Oplatka Kávenky 50g skladovat: Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Informace o produktuObrázek produktu

Oplatka Kávenky 50g Oplatky s krémovou náplní kávovou (78%) (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Dovozce:,I.D.C. Praha, a.s.,Štítného 18,130 00 Praha 3 Slovensko (Země původu).

Složení: Mouka pšeničná Cukr Tuk rostlinný Mléko sušené odstředěné Mouka sójová Lískové ořechy pražené Škrobkukuřičný Kakao odtučněné Káva pražená 1% Olej rostlinný Žloutek vaječný sušený Kypřidlo (hydrogenuhličitan sodný) Emulgátor (lecitiny) Sůl jedlá Příchuť (ethylvanilin)

🏷️ Orientační cena: 7,21 Kč


Oplatka Kávenky 50g Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce: Dovozce:,I.D.C. Praha, a.s.,Štítného 18,130 00 Praha 3
EAN: 8584004010200
Alergeny: Pšeničná mouka, sušené odstředěné mléko, sójová mouka, pražená jádra lískových ořechů, sušený vaječný žloutek.
Obsahuje stopy: Může obsahovat arašídy a ostatní skořápkové plody.
Jak skladovat: Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Použití: spotřebujte do data uvedeném na obalu
Země původu: Slovensko (Země původu)


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Oplatka Kávenky 50g (Oplatky s krémovou náplní kávovou (78%)) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Dovozce:,I.D.C. Praha, a.s.,Štítného 18,130 00 Praha 3.

Kde koupit Oplatka Kávenky 50g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Oplatka Kávenky 50g a nebo v akci. Produkt Oplatka Kávenky 50g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Oplatka Kolonáda oříšek plech 175g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Oplatka Kávenky 50g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Oplatka Kávenky 50g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Oplatky s krémovou náplní kávovou (78%), a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Oplatky s krémovou náplní kávovou (78%) Oplatka Kávenky 50g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky