ℹ Informace o potravině Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy Může obsahovat stopy vajec a jader ořechů.
Jak Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.

Informace o produktuObrázek produktu

Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem Oplatka s kokosovou náplní (27 %) v mléčné čokoládě (60 %) (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky CZ.

Složení: Mléčná čokoláda 60,0 % [cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené mléko odstředěné, sušená syrovátka, mléčný tuk, emulgátor (sójový lecitin), aroma] Pšeničná mouka Ztužený rostlinný tuk Cukr Strouhaný kokos 4,5 % Sušená syrovátka Dextróza Rostlinný tuk Emulgátor (sójový lecitin) Aroma Kypřící látky (E 500, E 503) Jedlá sůl

🏷️ Orientační cena: 8,63 Kč


Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce:
EAN: 85909410
Alergeny: Lepek, Mléko, Ořechy, Pšenice, Vejce
Obsahuje stopy: Může obsahovat stopy vajec a jader ořechů
Jak skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.
Použití:
Země původu: CZ


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem (Oplatka s kokosovou náplní (27 %) v mléčné čokoládě (60 %)) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem a nebo v akci. Produkt Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sójový dezert van.4x125g Alpro vanilka - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Oplatka s kokosovou náplní (27 %) v mléčné čokoládě (60 %), a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Oplatka s kokosovou náplní (27 %) v mléčné čokoládě (60 %) Oplatka Fidorka modrá mléčná 30g s kokosem ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky