ℹ Informace o potravině Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl.

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Sušenky,oplatky,piškoty

Může obsahovat stopy Může obsahovat stopy vajec a jader ořechů.
Jak Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl. skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.

Informace o produktuObrázek produktu

Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl. Oplatka s čokoládovou náplní (27 %) v hořké čokoládě (60 %) (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky CZ.

Složení: Hořká čokoláda 60,0 % [cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko odstředěné, laktóza, mléčnýtuk, emulgátor (sójový lecitin), aroma] Pšeničná mouka Ztužený rostlinný tuk Cukr Kakaový prášek sesníženým obsahem tuku Čokoláda v prášku 1,5 % [5,5 % v náplni; (cukr, kakaový prášek)] Rostlinný tuk Emulgátor (sójový lecitin) Kypřící látka (E 500) Jedlá sůl

🏷️ Orientační cena: 8,63 Kč


Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl. Sušenky,oplatky,piškoty

 

Výrobce:
EAN: 85917194
Alergeny: Lepek, Mléko, Ořechy, Pšenice, Vejce
Obsahuje stopy: Může obsahovat stopy vajec a jader ořechů
Jak skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.
Použití:
Země původu: CZ


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl. (Oplatka s čokoládovou náplní (27 %) v hořké čokoládě (60 %)) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl.

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl. a nebo v akci. Produkt Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl., který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Koření oregáno drhnuté 135g KOT - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl.

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl. v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Oplatka s čokoládovou náplní (27 %) v hořké čokoládě (60 %), a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Oplatka s čokoládovou náplní (27 %) v hořké čokoládě (60 %) Oplatka Fidorka hnědá hořká 30g s čokoládovou nápl. ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky