ℹ Informace o potravině Nescafe DG Espresso Baris.112g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Instantní nápoje

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Nescafe DG Espresso Baris.112g skladovat: suchý sklad

Informace o produktuObrázek produktu

Nescafe DG Espresso Baris.112g kávové kapsle (Koloniál, konzervy) od značky Nestlé Česko, Mezi Vodami 31, 143 20 Praha 4 Španělsko.

Složení: pražená mletá káva

🏷️ Orientační cena: 122,11 Kč


Nescafe DG Espresso Baris.112g Instantní nápoje

Výrobce: Nestlé Česko, Mezi Vodami 31, 143 20 Praha 4
EAN: 7613036867580
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: suchý sklad
Použití: snadná příprava: jednoduše vložíte kapsli do svého kávovaru Nescafé Dolce Gusto a vzápětí máteskvělý šálek kávy
Země původu: Španělsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Nescafe DG Espresso Baris.112g (kávové kapsle) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Nestlé Česko, Mezi Vodami 31, 143 20 Praha 4.

Kde koupit Nescafe DG Espresso Baris.112g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Nescafe DG Espresso Baris.112g a nebo v akci. Produkt Nescafe DG Espresso Baris.112g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Nescafe DG Espresso Baris.112g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Nescafe DG Espresso Baris.112g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci kávové kapsle, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek kávové kapsle Nescafe DG Espresso Baris.112g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Káva Jihlavanka St.Cr.ins 180g Crema - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky