ℹ Informace o potravině Nescafe Azera espresso 100g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Nescafe Azera espresso 100g skladovat: Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Informace o produktuObrázek produktu

Nescafe Azera espresso 100g Rozpustná sušená káva a jemně mletá pražená káva. (Koloniál, konzervy) od značky Nestlé Česko s.r.o Německo.

Složení: rozpustná sušená káva 95 %, jemně mletá pražená káva 5 %.

🏷️ Orientační cena: 149,22 Kč


Nescafe Azera espresso 100g Káva

Výrobce: Nestlé Česko s.r.o
EAN: 7613035744363
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Použití: 1 vrchovatou lžičku kávy(2g) zalijte 200 ml horké(ne vroucí) vody a zamíchejte.
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Nescafe Azera espresso 100g (Rozpustná sušená káva a jemně mletá pražená káva.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Nestlé Česko s.r.o.

Kde koupit Nescafe Azera espresso 100g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Nescafe Azera espresso 100g a nebo v akci. Produkt Nescafe Azera espresso 100g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Nescafe Azera espresso 100g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Nescafe Azera espresso 100g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Rozpustná sušená káva a jemně mletá pražená káva., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Rozpustná sušená káva a jemně mletá pražená káva. Nescafe Azera espresso 100g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření oregáno 80g VIT - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky