ℹ Informace o potravině Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazené dezerty

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ skladovat: 4 – 8°C

Informace o produktuObrázek produktu

Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ Mléčná rýže ochucená (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava ČR.

Složení: //VIŠEŇ :MLÉKO 55%,SMETANA,višňová složka 16,7%(višně 40 %,cukr,glukózo-fruktózový sirup,zahušťovadla:modifikovaný škrob,pektiny;barvicí koncentrát zčerné mrkve,aroma),rýže 7,7%,cukr,glukóza,stabilizátor.JAHODA:MLÉKO 55%,SMETANA,jahodová složka 16,7%(jahody 40%,cukr,glukózo-fruktózový sirup, zahušťovadla:modifikovaný škrob a pektiny,barvicí koncentrátyz černé mrkve a červené řepy,přírodní aroma),rýže 7,7%,cukr,glukóza,stabilizátor:karagenan;sušená SYROVÁTKA,sušená VEJCE,aroma,glukóza ,sladkásušená SYROVÁTKA,jedlá sůl,aroma,karagenan(E 407),sušená VEJCE

🏷️ Orientační cena: 10,81 Kč


Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ Chlazené dezerty

Výrobce: Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava
EAN: 8594002786809
Alergeny: vejce,mléko,skořápkové plody
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4 – 8°C
Použití: určeno k přímé spotřebě
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ (Mléčná rýže ochucená) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Mlékárna Kunín, a.s., Martinovská 3168, Ostrava.

Kde koupit Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ a nebo v akci. Produkt Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  0.33l Coca Cola zero citron - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Mléčná rýže ochucená, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Mléčná rýže ochucená Mléč.rýže mix I.175g LACT JAH,ČOK,VIŠ ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky