ℹ Informace o potravině meduňka v květináči 13cm

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Bylinky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak meduňka v květináči 13cm skladovat: 4-8°C

Informace o produktuObrázek produktu

meduňka v květináči 13cm čerstvá bylinka v květináči se zeminou (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky Titbit Německo.

Složení: meduňka

🏷️ Orientační cena: 34,55 Kč


meduňka v květináči 13cm Bylinky

Výrobce: Titbit
EAN: 8595160100056
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4-8°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku meduňka v květináči 13cm (čerstvá bylinka v květináči se zeminou) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Titbit.

Kde koupit meduňka v květináči 13cm

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt meduňka v květináči 13cm a nebo v akci. Produkt meduňka v květináči 13cm, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení meduňka v květináči 13cm

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi meduňka v květináči 13cm v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci čerstvá bylinka v květináči se zeminou, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek čerstvá bylinka v květináči se zeminou meduňka v květináči 13cm ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Řepa červená BIO 500g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky