ℹ Informace o potravině Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko sklo přepravka

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo nealkoholický nápoj (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Karlovarské Minerální Vody,a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary ČR.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 15,53 Kč


Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo Nealko sklo přepravka

 

Výrobce: Karlovarské Minerální Vody,a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary
EAN: 8594001023615
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Použití: podávejte chlazené
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo (nealkoholický nápoj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Karlovarské Minerální Vody,a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary.

Kde koupit Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo a nebo v akci. Produkt Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci nealkoholický nápoj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek nealkoholický nápoj Mattoni 0.75l GRAND jemně p. sklo ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Pepsi plech 0.33l Lipton Lemon - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky