ℹ Informace o potravině máta 1kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Bylinky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak máta 1kg skladovat: 3st

Informace o produktuObrázek produktu

máta 1kg neuvedeno (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky viz.etiketa .

Složení: máta

🏷️ Orientační cena: 339,13 Kč


máta 1kg Bylinky

Výrobce: viz.etiketa
EAN: 281105
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 3st
Použití: neuvedeno
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku máta 1kg (neuvedeno) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce viz.etiketa.

Kde koupit máta 1kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt máta 1kg a nebo v akci. Produkt máta 1kg, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení máta 1kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi máta 1kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci neuvedeno, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek neuvedeno máta 1kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Párky kuř.Klausovky VK á/kg - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky