ℹ Informace o potravině Margarín slunečnicov.G&G 500g

🔍 Výživové údaje:

kalorická hodnota v kJ 2960, v kcal 720, tuk v g 80, tuk včetně mastnýchkyselin v g 23, tuk včetně jednoduchých mastných kyselin v g 20, tukvčetně komplexních mastných kyselin v g 37, sůl v g 0,2

Kategorie: Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce
Zařazení: Chlazená másla, margaríny, tuky, rostl.tuky

Může obsahovat stopy mléko.
Jak Margarín slunečnicov.G&G 500g skladovat: minimální trvanlivost viz. Obal

Informace o produktuObrázek produktu

Margarín slunečnicov.G&G 500g slunečnicový margarín s 5% rostliným tukem, celkový obsah tuku 80% (Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg Německo.

Složení: 61% slunečnicový olej, voda, 14% tvrdý slunečnicový olje, kokosový tuk,emulgátor: licitin, mono a diglycerid mastných kyselin, 0,2% sůl,přírodní aroma, acidifikátor: kyselina citronová, vitamin A a D, barviva:karoten

🏷️ Orientační cena: 29,59 Kč


Margarín slunečnicov.G&G 500g Chlazená másla, margaríny, tuky, rostl.tuky

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501662700
Alergeny: ne
Obsahuje stopy: mléko
Jak skladovat: minimální trvanlivost viz. Obal
Použití: k přímé spotřebě
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Margarín slunečnicov.G&G 500g (slunečnicový margarín s 5% rostliným tukem, celkový obsah tuku 80%) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Margarín slunečnicov.G&G 500g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Margarín slunečnicov.G&G 500g a nebo v akci. Produkt Margarín slunečnicov.G&G 500g, který je zařazen v sekci potravin Mléčné výrobky, sýry, šlehačky, másla, tuky, vejce můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sýr Président tav.šunka 150g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Margarín slunečnicov.G&G 500g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Margarín slunečnicov.G&G 500g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci slunečnicový margarín s 5% rostliným tukem, celkový obsah tuku 80%, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek slunečnicový margarín s 5% rostliným tukem, celkový obsah tuku 80% Margarín slunečnicov.G&G 500g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky