ℹ Informace o potravině Mango 1ks

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Ovoce a zelenina

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Mango 1ks skladovat: 8-10st

Informace o produktuObrázek produktu

Mango 1ks neuvedeno (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky viz etiketa .

Složení: mango

🏷️ Orientační cena: 28,63 Kč


Mango 1ks Ovoce a zelenina

Výrobce: viz etiketa
EAN: 8594018532971
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 8-10st
Použití: neuvedeno
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Mango 1ks (neuvedeno) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce viz etiketa.

Kde koupit Mango 1ks

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Mango 1ks a nebo v akci. Produkt Mango 1ks, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Mango 1ks

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Mango 1ks v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci neuvedeno, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek neuvedeno Mango 1ks ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Cukr palm.pl.200g Thai Dancer palmový plátky - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky