ℹ Informace o potravině majoránka v květináči13cm

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Bylinky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak majoránka v květináči13cm skladovat: 4-8°C

Informace o produktuObrázek produktu

majoránka v květináči13cm majoránka v květináči (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky Titbit Německo.

Složení: majoránka

🏷️ Orientační cena: 34,55 Kč


majoránka v květináči13cm Bylinky

Výrobce: Titbit
EAN: 8595160100025
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 4-8°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku majoránka v květináči13cm (majoránka v květináči) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Titbit.

Kde koupit majoránka v květináči13cm

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt majoránka v květináči13cm a nebo v akci. Produkt majoránka v květináči13cm, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení majoránka v květináči13cm

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi majoránka v květináči13cm v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci majoránka v květináči, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek majoránka v květináči majoránka v květináči13cm ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Salám s pepřem G&G 80g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky