ℹ Informace o potravině Magnesia PET 0.7l extra

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Magnesia PET 0.7l extra skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.

Informace o produktuObrázek produktu

Magnesia PET 0.7l extra Léčivá voda (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika ČR.

Složení: Složení: přírodní minerální voda

🏷️ Orientační cena: 32,91 Kč


Magnesia PET 0.7l extra Nealko pet

 

Výrobce: KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika
EAN: 8594001028832
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovejte v chladu a suchu.
Použití: Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v chladu.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Magnesia PET 0.7l extra (Léčivá voda) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY a.s., Horova 3, 360 21 Karlovy Vary, Česká republika.

Kde koupit Magnesia PET 0.7l extra

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Magnesia PET 0.7l extra a nebo v akci. Produkt Magnesia PET 0.7l extra, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Magnesia PET 0.7l extra

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Magnesia PET 0.7l extra v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Léčivá voda, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Léčivá voda Magnesia PET 0.7l extra ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sirup Tomův 1l levandule - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky