ℹ Informace o potravině limet listy sušené 10g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Ovoce, zelenina, bylinky
Zařazení: Bylinky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak limet listy sušené 10g skladovat: 0°C-5°C

Informace o produktuObrázek produktu

limet listy sušené 10g limetové listy sušené (Ovoce, zelenina, bylinky) od značky Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8 viz.etiketa.

Složení: limetové listy sušené

🏷️ Orientační cena: 29,78 Kč


limet listy sušené 10g Bylinky

Výrobce: Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8
EAN: 8595160101367
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0°C-5°C
Použití: neuvedeno
Země původu: viz.etiketa


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku limet listy sušené 10g (limetové listy sušené) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Titbit s r.o., Pobřežní 18/16, 186 00 Praha 8.

Kde koupit limet listy sušené 10g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt limet listy sušené 10g a nebo v akci. Produkt limet listy sušené 10g, který je zařazen v sekci potravin Ovoce, zelenina, bylinky můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení limet listy sušené 10g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi limet listy sušené 10g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci limetové listy sušené, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek limetové listy sušené limet listy sušené 10g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Tyčinka Kinder Country 23.5g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky