ℹ Informace o potravině Kuř.debrecínka VAK VK á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Kuř.debrecínka VAK VK á/kg skladovat: Skladujte při teplotě 0 až +5 °C.

Informace o produktuObrázek produktu

Kuř.debrecínka VAK VK á/kg Masný výrobek tepelně opracovaný. (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika. ČR.

Složení: kuřecí maso 63%,voda,bramborový škrob,jedlá sůl,konzervant dusitan sodný,stabilizátor trifosforečnany, hroznový cukr, želírující látka guma Euchema, látka zvýrazňující chuť a vůni glutaman sodný, antitioxidant erythorban sodný, aroma, barviva: annato, košen.

🏷️ Orientační cena: 104,86 Kč


Kuř.debrecínka VAK VK á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika.
EAN: 281545
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě 0 až +5 °C.
Použití: Po otevření spotřebujte do 2 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Kuř.debrecínka VAK VK á/kg (Masný výrobek tepelně opracovaný.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika..

Kde koupit Kuř.debrecínka VAK VK á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Kuř.debrecínka VAK VK á/kg a nebo v akci. Produkt Kuř.debrecínka VAK VK á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Kuř.debrecínka VAK VK á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Kuř.debrecínka VAK VK á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Masný výrobek tepelně opracovaný., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Masný výrobek tepelně opracovaný. Kuř.debrecínka VAK VK á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Párky kuř.Klausovky VK á/kg - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky