ℹ Informace o potravině Korunní 1.5l neperlivá

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Korunní 1.5l neperlivá skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Korunní 1.5l neperlivá Přírodní minerální voda. Pro ty, kteří neholdují bublinkám. Obsahuj… (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Karlovarská Korunní, s.r.o.,Straž nad Ohří 77,ČR ČR.

Složení: Přírodní minerální voda dekarbonovaná. Obsah oxidu uhličitého do 0,90 g/l.

🏷️ Orientační cena: 11,56 Kč


Korunní 1.5l neperlivá Nealko pet

 

Výrobce: Karlovarská Korunní, s.r.o.,Straž nad Ohří 77,ČR
EAN: 8594005530713
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Použití: Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Korunní 1.5l neperlivá (Přírodní minerální voda. Pro ty, kteří neholdují bublinkám. Obsahuj…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Karlovarská Korunní, s.r.o.,Straž nad Ohří 77,ČR.

Kde koupit Korunní 1.5l neperlivá

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Korunní 1.5l neperlivá a nebo v akci. Produkt Korunní 1.5l neperlivá, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Korunní 1.5l neperlivá

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Korunní 1.5l neperlivá v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Přírodní minerální voda. Pro ty, kteří neholdují bublinkám. Obsahuj…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Přírodní minerální voda. Pro ty, kteří neholdují bublinkám. Obsahuj… Korunní 1.5l neperlivá ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Schweppes 1.5l Bitter Lemon - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky