ℹ Informace o potravině Korunní 0.75l limeta a máta

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Korunní 0.75l limeta a máta skladovat: suchý sklad

Informace o produktuObrázek produktu

Korunní 0.75l limeta a máta ochucená minerální voda (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Karlovarská Korunní, Stráž nad Ohří 77, 363 01 ČR.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 11,65 Kč


Korunní 0.75l limeta a máta Nealko pet

 

Výrobce: Karlovarská Korunní, Stráž nad Ohří 77, 363 01
EAN: 8594005532755
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: suchý sklad
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Korunní 0.75l limeta a máta (ochucená minerální voda) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Karlovarská Korunní, Stráž nad Ohří 77, 363 01.

Kde koupit Korunní 0.75l limeta a máta

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Korunní 0.75l limeta a máta a nebo v akci. Produkt Korunní 0.75l limeta a máta, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Korunní 0.75l limeta a máta

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Korunní 0.75l limeta a máta v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci ochucená minerální voda, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek ochucená minerální voda Korunní 0.75l limeta a máta ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Kefír.ml.VALMEZ 450g višeň nízkotučné - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky