ℹ Informace o potravině Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy lepek, vejce, soja, celer, sezam, mléko, hořčice.
Jak Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem skladovat: v chladu a suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem petržel mrazem sušená (Koloniál, konzervy) od značky KOTÁNYI GmbH, Rakousko Čína.

Složení: mrazem sušené bylinky se suší ve zvláštních zařízeních při extrémně nízkéteplotě. Voda se nevypařuje, nýbrž sublimuje, přechází z pevného skupenství(led) přímo do plynného. Je to nejšetrnější způsob zpracování čerstvýchbylinek. Díky tomu si bylinky zachovávají vysoký obsah éterických olejů,přírodní barvu a původní aroma. Můžeme vám tak nabídnout po celý rok bylinkyve stálé kvalitě, která je srovnatelná a často i lepší než u bylinek čerstvých.10g mrazem sušených bylinek nahradí 100g čerstvých bylinek

🏷️ Orientační cena: 163,96 Kč


Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem Koření gastro

Výrobce: KOTÁNYI GmbH, Rakousko
EAN: 9001414578322
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: lepek, vejce, soja, celer, sezam, mléko, hořčice
Jak skladovat: v chladu a suchu
Použití: petržel je z pohledu gastronomie skutečně univerzální bylinkou.Výborně se hodí k masu, rybím a zeleninovým pokrmům, stejně jako do polévek,omáček, vaječných pokrmů a nádivek
Země původu: Čína


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem (petržel mrazem sušená) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KOTÁNYI GmbH, Rakousko.

Kde koupit Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem a nebo v akci. Produkt Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Sůl Alpská s jódem slánka 500g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci petržel mrazem sušená, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek petržel mrazem sušená Koření petržel 50g dóza KOT sušené mrazem ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky