ℹ Informace o potravině Koření pepř mletý 0.5kg Knorr

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Koření pepř mletý 0.5kg Knorr skladovat: skladujte v suchu při teplotě do + 25 °C

Informace o produktuObrázek produktu

Koření pepř mletý 0.5kg Knorr Pepř černý (Koloniál, konzervy) od značky Unilever Německo, Knorrstrasse 1, Heilbronn, Baden Wurttemberg, 74074, Germany Indonézie.

Složení: pepř černý

🏷️ Orientační cena: 392,70 Kč


Koření pepř mletý 0.5kg Knorr Koření gastro

Výrobce: Unilever Německo, Knorrstrasse 1, Heilbronn, Baden Wurttemberg, 74074, Germany
EAN: 8593838980016
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: skladujte v suchu při teplotě do + 25 °C
Použití: neuvedeno
Země původu: Indonézie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření pepř mletý 0.5kg Knorr (Pepř černý) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Unilever Německo, Knorrstrasse 1, Heilbronn, Baden Wurttemberg, 74074, Germany.

Kde koupit Koření pepř mletý 0.5kg Knorr

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření pepř mletý 0.5kg Knorr a nebo v akci. Produkt Koření pepř mletý 0.5kg Knorr, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření pepř mletý 0.5kg Knorr

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření pepř mletý 0.5kg Knorr v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pepř černý, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pepř černý Koření pepř mletý 0.5kg Knorr ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Cappuc Venezia smetana 100g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky