ℹ Informace o potravině Koření paprika uzená 175g KOT

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy lepek, vejce, soja, celer, sezam, mleko, hořčice.
Jak Koření paprika uzená 175g KOT skladovat: V chladu a suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření paprika uzená 175g KOT Paprika uzená je charakteristická lehce nasládlou kouřovou chutí a … (Koloniál, konzervy) od značky KOTÁNYI GmbH, Rakousko Španělsko.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 91,78 Kč


Koření paprika uzená 175g KOT Koření gastro

Výrobce: KOTÁNYI GmbH, Rakousko
EAN: 9001414574263
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: lepek, vejce, soja, celer, sezam, mleko, hořčice
Jak skladovat: V chladu a suchu
Použití: Zralé, červené lusky se před mletím udí v kouři z dubového dřeva.Dodá výbornouchuť rybím pokrmům, polévkám, pomazánkám a omáčkám.Plně rozvine svojí barevnostv kombinaci s tukem, nesmí být ale vyststavena příliš vysoké teplotě,mohla byzhnědnout a zhořknout.
Země původu: Španělsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření paprika uzená 175g KOT (Paprika uzená je charakteristická lehce nasládlou kouřovou chutí a …) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KOTÁNYI GmbH, Rakousko.

Kde koupit Koření paprika uzená 175g KOT

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření paprika uzená 175g KOT a nebo v akci. Produkt Koření paprika uzená 175g KOT, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření paprika uzená 175g KOT

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření paprika uzená 175g KOT v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Paprika uzená je charakteristická lehce nasládlou kouřovou chutí a …, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Paprika uzená je charakteristická lehce nasládlou kouřovou chutí a … Koření paprika uzená 175g KOT ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj JEMČA heřmánek 24g RETAIL - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky