ℹ Informace o potravině Koření paprika sl.maď.asta 500gDR

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Koření paprika sl.maď.asta 500gDR skladovat: skladujte v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření paprika sl.maď.asta 500gDR koření (Koloniál, konzervy) od značky DRANA s.r.o., Českých Bratří 313, 54701 Náchod Maďarsko.

Složení: paprika

🏷️ Orientační cena: 106,55 Kč


Koření paprika sl.maď.asta 500gDR Koření gastro

Výrobce: DRANA s.r.o., Českých Bratří 313, 54701 Náchod
EAN: 8594013099004
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: skladujte v suchu
Použití: neuvedeno
Země původu: Maďarsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření paprika sl.maď.asta 500gDR (koření) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce DRANA s.r.o., Českých Bratří 313, 54701 Náchod.

Kde koupit Koření paprika sl.maď.asta 500gDR

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření paprika sl.maď.asta 500gDR a nebo v akci. Produkt Koření paprika sl.maď.asta 500gDR, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření paprika sl.maď.asta 500gDR

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření paprika sl.maď.asta 500gDR v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci koření, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek koření Koření paprika sl.maď.asta 500gDR ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Koření paprika páliv.mlet.655g DR - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky