ℹ Informace o potravině Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy lepek, vejce, soja, celer, sezam, mléko, hořčice.
Jak Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem skladovat: v chladu a suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem majoránka mrazem sušená (Koloniál, konzervy) od značky KOTÁNYI GMbH, 2120 Wolkersdorf, PF66, Rakousko Polsko.

Složení: Mrazem sušené bylinky se suší ve zvláštních zařízeních při extrémně nízkéteplotě. Voda se nevypařuje, nýbrž sublimuje, přechází z pevného skupenství(led) přímo do plynného. Je to nejšetrnější způsob zpracování čerstvých bylinek.Díky tomu si bylinky zachovávají vysoký obsah éterických olejů, přírodní barvua původní aroma. Můžeme vám tak nabídnout po celý rok bylinky ve stálé kvalitě,která je srovnatelná a často i lepší než u bylinek čerstvých.10g mrazem sušených bylinek nahradí 100g čerstvých bylinek.

🏷️ Orientační cena: 256,76 Kč


Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem Koření gastro

Výrobce: KOTÁNYI GMbH, 2120 Wolkersdorf, PF66, Rakousko
EAN: 9001414578308
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: lepek, vejce, soja, celer, sezam, mléko, hořčice
Jak skladovat: v chladu a suchu
Použití: majoránka je důležitou přísadou do uzenin, je výborná na pečenou husu a kachnu,stejně jako na zvěřinu a mleté maso. Zvýrazní také zeleninu, luštěniny, pokrmyz hub a brambor.
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem (majoránka mrazem sušená) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KOTÁNYI GMbH, 2120 Wolkersdorf, PF66, Rakousko.

Kde koupit Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem a nebo v akci. Produkt Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Trub.Piedmont kakao 160g Wafer Rolls - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci majoránka mrazem sušená, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek majoránka mrazem sušená Koření majoránka 55g dóza KOT sušené mrazem ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky