ℹ Informace o potravině Koření majoránka 110g sáček VIT

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy lepek, mléko, celer, sezam, hořčice, sója.
Jak Koření majoránka 110g sáček VIT skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření majoránka 110g sáček VIT sypký kořenící přípravek (Koloniál, konzervy) od značky VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika ČR.

Složení: majoránka drhnutá sušená

🏷️ Orientační cena: 75,52 Kč


Koření majoránka 110g sáček VIT Koření gastro

Výrobce: VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
EAN: 8593837258833
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: lepek, mléko, celer, sezam, hořčice, sója
Jak skladovat: v suchu
Použití: hodí se do nejrůznějších polévek, luštěnin, paštik a do bramboráku,přidává se do uzenin, ke skopovému i vepřovému masu
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření majoránka 110g sáček VIT (sypký kořenící přípravek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITANA, a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika.

Kde koupit Koření majoránka 110g sáček VIT

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření majoránka 110g sáček VIT a nebo v akci. Produkt Koření majoránka 110g sáček VIT, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření majoránka 110g sáček VIT

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření majoránka 110g sáček VIT v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci sypký kořenící přípravek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek sypký kořenící přípravek Koření majoránka 110g sáček VIT ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Magnesia PET 1.5l RED jahoda - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky