ℹ Informace o potravině Koření kuře na bylinkách 500g VG

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy celer, hořčice.
Jak Koření kuře na bylinkách 500g VG skladovat: v suchu a chladnu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření kuře na bylinkách 500g VG sáček (Koloniál, konzervy) od značky dodává:Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim, 364 01, Česká republika ČR.

Složení: mořská sůl, rozmarýn, bazalka, zázvor, cukr, cibule, česnek, paprika, lněnésemínko

🏷️ Orientační cena: 146,42 Kč


Koření kuře na bylinkách 500g VG Koření gastro

Výrobce: dodává:Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim, 364 01, Česká republika
EAN: 8595649401391
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: celer, hořčice
Jak skladovat: v suchu a chladnu
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření kuře na bylinkách 500g VG (sáček) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce dodává:Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim, 364 01, Česká republika.

Kde koupit Koření kuře na bylinkách 500g VG

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření kuře na bylinkách 500g VG a nebo v akci. Produkt Koření kuře na bylinkách 500g VG, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření kuře na bylinkách 500g VG

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření kuře na bylinkách 500g VG v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci sáček, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek sáček Koření kuře na bylinkách 500g VG ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Bramborové těsto 340g AMY - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky