ℹ Informace o potravině Koření kardamon mletý 500g GE dóza

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Koření kardamon mletý 500g GE dóza skladovat: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

Koření kardamon mletý 500g GE dóza Jednodruhové koření (Koloniál, konzervy) od značky GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 86 Guatemala.

Složení: bez označení (jednodruhová položka)

🏷️ Orientační cena: 484,93 Kč


Koření kardamon mletý 500g GE dóza Koření gastro

Výrobce: GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 86
EAN: 8594050430877
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem
Použití: neuvedeno
Země původu: Guatemala


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření kardamon mletý 500g GE dóza (Jednodruhové koření) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 86.

Kde koupit Koření kardamon mletý 500g GE dóza

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření kardamon mletý 500g GE dóza a nebo v akci. Produkt Koření kardamon mletý 500g GE dóza, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření kardamon mletý 500g GE dóza

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření kardamon mletý 500g GE dóza v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Jednodruhové koření, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Jednodruhové koření Koření kardamon mletý 500g GE dóza ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj AHMAD English Breakf. 40g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky