ℹ Informace o potravině Koření bylinkové máslo 250g GE sáček

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy lepek, vejce, ryby, soja, mléko, celer, hořčice, sezam, oxid siřičitý.
Jak Koření bylinkové máslo 250g GE sáček skladovat: suchý sklad bez přímého slunečního svitu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření bylinkové máslo 250g GE sáček Kořenící přípravek sypký (Koloniál, konzervy) od značky GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 9 ČR.

Složení: jedlá sůl (max. 19%), pažitka, petržel, česnek, cibule, paprika, oregáno, majoránka, kerblík, cukr třtinový, citronová tráva, citronová kůra

🏷️ Orientační cena: 97,90 Kč


Koření bylinkové máslo 250g GE sáček Koření gastro

Výrobce: GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 9
EAN: 8594050439290
Alergeny: obiloviny(lepek),vejce,ryby,sója,mléko,celer,hořčice,sezam,oxid siřičitý
Obsahuje stopy: lepek, vejce, ryby, soja, mléko, celer, hořčice, sezam, oxid siřičitý
Jak skladovat: suchý sklad bez přímého slunečního svitu
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření bylinkové máslo 250g GE sáček (Kořenící přípravek sypký) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce GurmEko s.r.o.,Cukrovarská 580, 196 00, Praha 9.

Kde koupit Koření bylinkové máslo 250g GE sáček

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření bylinkové máslo 250g GE sáček a nebo v akci. Produkt Koření bylinkové máslo 250g GE sáček, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření bylinkové máslo 250g GE sáček

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření bylinkové máslo 250g GE sáček v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Kořenící přípravek sypký, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Kořenící přípravek sypký Koření bylinkové máslo 250g GE sáček ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj LIPTON citron instant.500g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky