ℹ Informace o potravině Koření barbecue 625 dóza DR

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Koření gastro

Může obsahovat stopy celer.
Jak Koření barbecue 625 dóza DR skladovat: Skladujte v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Koření barbecue 625 dóza DR kořenicí přípravek (Koloniál, konzervy) od značky DRANA s.r.o., Českých Bratří 313, 54701 Náchod ČR.

Složení: jedlá sůl 23 %, chilli, česnek, rozmarýn, cibule, CELER, tymián, paprika sladká

🏷️ Orientační cena: 162,86 Kč


Koření barbecue 625 dóza DR Koření gastro

Výrobce: DRANA s.r.o., Českých Bratří 313, 54701 Náchod
EAN: 8594013092371
Alergeny: celer
Obsahuje stopy: celer
Jak skladovat: Skladujte v suchu
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Koření barbecue 625 dóza DR (kořenicí přípravek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce DRANA s.r.o., Českých Bratří 313, 54701 Náchod.

Kde koupit Koření barbecue 625 dóza DR

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Koření barbecue 625 dóza DR a nebo v akci. Produkt Koření barbecue 625 dóza DR, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Koření barbecue 625 dóza DR

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Koření barbecue 625 dóza DR v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci kořenicí přípravek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek kořenicí přípravek Koření barbecue 625 dóza DR ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušenky Oreo double vanilla 157g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky