ℹ Informace o potravině KoLi 0.33l sodová voda

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko sklo přepravka

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak KoLi 0.33l sodová voda skladovat: Chraňte před přímým slunečním světlem

Informace o produktuObrázek produktu

KoLi 0.33l sodová voda Sycená pitná voda (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky Ing.Pavel Vavruška, Sodovkárna Kolín, Zahradní 46, Kolín III, 290 00 ČR.

Složení: voda, oxid uhličitý 5g/l.

🏷️ Orientační cena: 3,34 Kč


KoLi 0.33l sodová voda Nealko sklo přepravka

 

Výrobce: Ing.Pavel Vavruška, Sodovkárna Kolín, Zahradní 46, Kolín III, 290 00
EAN: 8594011840066
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Chraňte před přímým slunečním světlem
Použití: zálohovaný obal, minimální trvanlivost viz etiketa
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku KoLi 0.33l sodová voda (Sycená pitná voda) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Ing.Pavel Vavruška, Sodovkárna Kolín, Zahradní 46, Kolín III, 290 00.

Kde koupit KoLi 0.33l sodová voda

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt KoLi 0.33l sodová voda a nebo v akci. Produkt KoLi 0.33l sodová voda, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení KoLi 0.33l sodová voda

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi KoLi 0.33l sodová voda v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sycená pitná voda, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sycená pitná voda KoLi 0.33l sodová voda ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Mléčná krupice čok. 150g LACT - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky