ℹ Informace o potravině Knedlík selský s med.čes.5kgVG

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Bramborový program, knedlíky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Knedlík selský s med.čes.5kgVG skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Knedlík selský s med.čes.5kgVG sypká směs (Koloniál, konzervy) od značky dodává:Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim, 364 01, Česká republika ČR.

Složení: pšeničná mouka, houska, sůl max 3%, sušená vejce, sušený medvědí česnek

🏷️ Orientační cena: 285,76 Kč


Knedlík selský s med.čes.5kgVG Bramborový program, knedlíky

Výrobce: dodává:Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim, 364 01, Česká republika
EAN: 8595649400707
Alergeny: lepek, vejce
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu
Použití: směs rozmícháme ve vlažné vodě nebo v mléce společně s kvasnicemi, nechámevykynout, po vykynutí vyválíme požadovaný tvar, necháme odstát, pak vaříme vevodě nebo páře
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Knedlík selský s med.čes.5kgVG (sypká směs) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce dodává:Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim, 364 01, Česká republika.

Kde koupit Knedlík selský s med.čes.5kgVG

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Knedlík selský s med.čes.5kgVG a nebo v akci. Produkt Knedlík selský s med.čes.5kgVG, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Knedlík selský s med.čes.5kgVG

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Knedlík selský s med.čes.5kgVG v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci sypká směs, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek sypká směs Knedlík selský s med.čes.5kgVG ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Magnesia PET 1.5l perlivá - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky