ℹ Informace o potravině Klobása mini VB DRE á/kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Klobása mini VB DRE á/kg skladovat: při teplotě 0-7 C

Informace o produktuObrázek produktu

Klobása mini VB DRE á/kg tepelně opracovaný masný výrobek (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky D.K.-zemědělská a.s.,Dřevec 42, 331 41 Kožlany ČR.

Složení: Složení:vepřové maso min.67%,hovězí maso min.13%,voda,pragandachloridsodnýstabilizátorE250,protispékavá látkaE535,bramborový škrob,vepřové kůže,regulátory kyselosti E270,E330,E500,E334,stabilizátory-E450,-E451,antioxidantE316,zahušťovadla a stabilizátory E407a,E412,E415,E1422,sušený česnek,zvýrazňovač chutiE621,modifikovaný škrobE1420,konzervantE211,barvivoE120,živočišná bílkovina vepřová,cukr,střevo cutisin,Obsah tuku max.40%,soli max.2,2%

🏷️ Orientační cena: 163,51 Kč


Klobása mini VB DRE á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: D.K.-zemědělská a.s.,Dřevec 42, 331 41 Kožlany
EAN: 290536
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: při teplotě 0-7 C
Použití: možno konzumovat za studena i nadále tepelně upravovat
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Klobása mini VB DRE á/kg (tepelně opracovaný masný výrobek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce D.K.-zemědělská a.s.,Dřevec 42, 331 41 Kožlany.

Kde koupit Klobása mini VB DRE á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Klobása mini VB DRE á/kg a nebo v akci. Produkt Klobása mini VB DRE á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Klobása mini VB DRE á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Klobása mini VB DRE á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci tepelně opracovaný masný výrobek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek tepelně opracovaný masný výrobek Klobása mini VB DRE á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Mattoni 0.33l GRAND neperlivá sklo - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky