ℹ Informace o potravině Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks skladovat: skladovat při teplotě 0-7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks Klobása kralovická na opékání 4ks v balení-tepelně opracovaný masný… (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky D-K zemědělská a.s., DŘEVEC 42, 331 41 Kožlany ČESKÁ REPUBLIKA.

Složení: vepřové maso,hovězí maso,voda,vepřové kůže,dusitanová solící směs-chlorid sodný,stabilizátor a konzervant E250,bramborový škrob,regulátor kyselosti E500,živočišná bílkovina vepřová,stabilizátory E451,E450,cukr,zvýrazňovač chuti avůně E621,antioxidant E316,zahušťovadlo škrob E1420,stabilizátory E407a,E415,E412,E1422,barvivo E160c,E120,koření,česnek,vepřové střevo, obsah tuku max.32%,soli max.2,2%,masa min.80%

🏷️ Orientační cena: 170,08 Kč


Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks Chlazené uzeniny

Výrobce: D-K zemědělská a.s., DŘEVEC 42, 331 41 Kožlany
EAN: 290365
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: skladovat při teplotě 0-7°C
Použití: možno konzumovat zastudena i nadále tepelně upravovat
Země původu: ČESKÁ REPUBLIKA


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks (Klobása kralovická na opékání 4ks v balení-tepelně opracovaný masný…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce D-K zemědělská a.s., DŘEVEC 42, 331 41 Kožlany.

Kde koupit Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks a nebo v akci. Produkt Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Klobása dunajská KMO á/kg - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Klobása kralovická na opékání 4ks v balení-tepelně opracovaný masný…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Klobása kralovická na opékání 4ks v balení-tepelně opracovaný masný… Klobása kralovic.VB DRE á/kg 4ks ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky