ℹ Informace o potravině Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks skladovat: skladovat při teplotě 0-7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks Klobása dřevecká baleno 4ks-tepelně opracovaný masný výrobek (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky D-K zemědělská a.s., DŘEVEC 42, 331 41 Kožlany ČESKÁ REPUBLIKA.

Složení: vepřové maso,hovězí maso,voda,vepřové kůže,dusitanová solící směs ů chlorid sodný,stabilizátor a konzervant E250,regulátor kyselosti E500,živočišná bílkovina vepřová,bramborový škrob,stabilizátory E45451,E450,E407,cukr : dextroza,antioxidant E316,přírodní aroma,barvivo:E120,česnek,kmín,majoránka,vepřové střevo, obsah tuku max.36%, soli max.2,2%,masa min.81%

🏷️ Orientační cena: 171,71 Kč


Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks Chlazené uzeniny

Výrobce: D-K zemědělská a.s., DŘEVEC 42, 331 41 Kožlany
EAN: 289947
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: skladovat při teplotě 0-7°C
Použití: možno konzumovat zastudena i nadále tepelně upravovat
Země původu: ČESKÁ REPUBLIKA


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks (Klobása dřevecká baleno 4ks-tepelně opracovaný masný výrobek) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce D-K zemědělská a.s., DŘEVEC 42, 331 41 Kožlany.

Kde koupit Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks a nebo v akci. Produkt Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Pol Brick s játr.knedl.650g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Klobása dřevecká baleno 4ks-tepelně opracovaný masný výrobek, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Klobása dřevecká baleno 4ks-tepelně opracovaný masný výrobek Klobása dřevecká VB DRE á/kg 4ks ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky