ℹ Informace o potravině Klobása Bohemia klas.KU á/kg

🔍 Výživové údaje:

Doplnit

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené uzeniny

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Klobása Bohemia klas.KU á/kg skladovat: Skladujte při teplotě do +20°C

Informace o produktuObrázek produktu

Klobása Bohemia klas.KU á/kg Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Kostelecké uzeniny a.s., 588 61 Kostelec 60, Česká republika ČR.

Složení: vepřové maso 44%, vepřové sádlo 32%, hovězí maso 20%, jedlá sůl, směs přírodních koření, dextróza, zvýrazňovač chuti E621, antioxidant E316, přírodní barvivo, stabilizátor E250. Obsah soli max.3%. Obsbsah tuku max.32%.

🏷️ Orientační cena: 159,85 Kč


Klobása Bohemia klas.KU á/kg Chlazené uzeniny

Výrobce: Kostelecké uzeniny a.s., 588 61 Kostelec 60, Česká republika
EAN: 297119
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte při teplotě do +20°C
Použití: Po vybalení spotřebujte do 4 dnů.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Klobása Bohemia klas.KU á/kg (Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Kostelecké uzeniny a.s., 588 61 Kostelec 60, Česká republika.

Kde koupit Klobása Bohemia klas.KU á/kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Klobása Bohemia klas.KU á/kg a nebo v akci. Produkt Klobása Bohemia klas.KU á/kg, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Klobása Bohemia klas.KU á/kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Klobása Bohemia klas.KU á/kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný Klobása Bohemia klas.KU á/kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušené česnek mletý 28g VIT zip - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky