ℹ Informace o potravině Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Čokolády, dezerty, čok.pochoutky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením skladovat: Skladujte v suchu a chladu.

Informace o produktuObrázek produktu

Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením Sladké vajíčko s mléčnou čokoládou s překvapením (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky FERRERO ITÁLIE viz etiketa.

Složení: neuvedenocitiny (sójové); vanilin) Vnitřní stěna: odtučněné sušené mléko Cukr Rostlinné tuky (palmový, shea) Máselný tuk Emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin Obsah mléčné sušiny: nejméně 32 % z celkové hmotnosti Obsah kakaových složek: nejméně 15 % z celkové hmotnosti

🏷️ Orientační cena: 21,73 Kč


Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením Čokolády, dezerty, čok.pochoutky

 

Výrobce: FERRERO ITÁLIE
EAN: 54088191
Alergeny: mléko, sojový lecitin
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu a chladu.
Použití:
Země původu: viz etiketa


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením (Sladké vajíčko s mléčnou čokoládou s překvapením) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce FERRERO ITÁLIE.

Kde koupit Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením a nebo v akci. Produkt Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Sladké vajíčko s mléčnou čokoládou s překvapením, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Sladké vajíčko s mléčnou čokoládou s překvapením Kinder surprise LEI T36 20g vajič.s překvapením ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Chips Golden Rings šun.80g+25% Golden Snack - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky