ℹ Informace o potravině Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno skladovat: v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno káva pražená zrnková (Koloniál, konzervy) od značky Segafredo Zanetti S.p.A., Via Puccini 1, Rastignano, Bologna, ITALY Itálie.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 353,43 Kč


Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno Káva

Výrobce: Segafredo Zanetti S.p.A., Via Puccini 1, Rastignano, Bologna, ITALY
EAN: 8003410311171
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu
Použití: neuvedeno
Země původu: Itálie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno (káva pražená zrnková) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Segafredo Zanetti S.p.A., Via Puccini 1, Rastignano, Bologna, ITALY.

Kde koupit Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno a nebo v akci. Produkt Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci káva pražená zrnková, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek káva pražená zrnková Káva Segaf.Intermezzo 1kg zrno ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýr Pecorino Romano 200g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky