ℹ Informace o potravině Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno skladovat: Skladujte v suchu a chladu.

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno Káva pražená zrnková (Koloniál, konzervy) od značky Distribuce:,Segafredo Zanetti CR, spol. s r.o.,Jungmannova 30,110 00 Praha 1 Francie.

Složení: káva

🏷️ Orientační cena: 466,06 Kč


Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno Káva

Výrobce: Distribuce:,Segafredo Zanetti CR, spol. s r.o.,Jungmannova 30,110 00 Praha 1
EAN: 8003410311980
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu a chladu.
Použití: Doporučujeme jemnější mletí.
Země původu: Francie


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno (Káva pražená zrnková) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Distribuce:,Segafredo Zanetti CR, spol. s r.o.,Jungmannova 30,110 00 Praha 1.

Kde koupit Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno a nebo v akci. Produkt Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Káva pražená zrnková, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Káva pražená zrnková Káva Segaf.Emozioni 1kg zrno ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sušené houby lesní směs 500g CHEF - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky