ℹ Informace o potravině Káva Marila Stand.mletá 1kg

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Káva

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Káva Marila Stand.mletá 1kg skladovat: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.

Informace o produktuObrázek produktu

Káva Marila Stand.mletá 1kg Pražená mletá káva robusta (Koloniál, konzervy) od značky MOKATE Czech s.r.o.,Počernická 96,108 00 Praha 10,provozovna Votice,Česká republika ČR.

Složení: 100 % Robusta

🏷️ Orientační cena: 120,75 Kč


Káva Marila Stand.mletá 1kg Káva

Výrobce: MOKATE Czech s.r.o.,Počernická 96,108 00 Praha 10,provozovna Votice,Česká republika
EAN: 8594002830618
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Použití: neuvedeno
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Káva Marila Stand.mletá 1kg (Pražená mletá káva robusta) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce MOKATE Czech s.r.o.,Počernická 96,108 00 Praha 10,provozovna Votice,Česká republika.

Kde koupit Káva Marila Stand.mletá 1kg

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Káva Marila Stand.mletá 1kg a nebo v akci. Produkt Káva Marila Stand.mletá 1kg, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Káva Marila Stand.mletá 1kg

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Káva Marila Stand.mletá 1kg v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Pražená mletá káva robusta, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Pražená mletá káva robusta Káva Marila Stand.mletá 1kg ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Nescafe DG Latte ma.car. 145g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky